Web stránky na mieru

Web stránka na mieru je služba v ktorej Vám Váš web, alebo e-shop pripravím presne podľa požiadaviek. 

Aký je postup?

1

Pošlite mi žiadosť

pomocou kalkulačky na tejto stránke, alebo kontaktného formulára

2

Kontaktujem Vás

vo vami zvolenom čase Vás kontaktujem, aby som vedel všetko potrebné o stránke, ktorú chcete pripraviť.

3

Cenová ponuka

Do 24 hodín Vám pošlem cenovú ponuku, s prepočtom, konečnou cenou a termínom dodania.

4

Objednávka

Po odsúhlasení cenovej ponuky pripravím objednávku na vašu novú stránku. Pri objednaní služby je vyžadovaná záloha vo výške 50%

5

Realizácia

Počas prípravy vašej novej web stránky sa Vás budem pravidelne pýtať na názor, aby bola vaša nová web stránka podľa vašich predstáv.

6

Dodanie

Po dokončení Vašej nivej web stránky Vám stránku nahrám na dohodnutú doménu a zaučím Vás do jej obsluhy.

Čo hovoria moji klienti?

Frekventované otázky

Zaplatiť je možné online bankovými tlačidlami a kartou, alebo prevodom. Pri stránke na mieru platíte vopred zálohu 50%, zvyšnú sumu doplatíte po ukončení prác. Stránka bude nahratá na Vašu doménu po uhradení celej sumy.
Termín dodania je stále dohodnutý pri objednávke. Aktuálnu obsadenosť si viete skontrolovať v spodnej časti každej stránky.
Na podstránke web stránky na mieru je online kalkulačka, kde je možné cenu jednoducho zistiť, stačí si zakliknúť, čo požadujete. Pre záväznú cenovú ponuku mi prosím pošlite žiadosť o kontakt. Následne Vás kontaktujem a pripravím cenovú ponuku na vami požadovanú stránku.
Samozrejme, štandardnú 2 roky, alebo dlhodobú. Štandardná 2-ročná záruka je poskytovaná každému klientovi, jedinou podmienkou je servisná prehliadka po 12 mesiacoch od spustenia stránky. Záruka sa vzťahuje na chyby stránky spôsobené ňou samou a chyby, ktoré vzniknú pri bežnom používaní stránky. Nevzťahuje sa na chyby vzniknuté neodbornými zásahmi do stránky. Cena servisnej prehliadky je 50€. Dlhodobú záruku poskytujem klientom, ktorí správu svojej stránky vrátane jej umiestnenia zveria mne. V tomto prípade je záruka platná počas celej doby spolupráce.
Ak dodatočným servisom myslíte opravu chýb, ktoré na stránke nastanú, odpoveď nájdete v otázke ohľade záruky. Ak je dodatočným servisom myslená správa stránky v zmysle aktualizácia a zálohovanie a kompletná činnosť zabezpečujúca jej dlhodobé zdravie, poskytujem ho v rámci služby správa stránky z a poplatok 9,99€ mesačne, pričom v cene je aj web hosting ma mnou spravovanom serveri. Ak je touto otázkou myslené rozšírenie, či dodatočná úprava stránky na základe požiadavky, túto službu poskytujem za odplatu 19,99€ /hodina, pre klientov, ktorých web stránky spravujem je táto cena znížená na 9,99€/hodina. Pri obšírnejších zmenách v oboch prípadoch je možné sa dohodnúť na platbe za zmenu stránky.

Žiadosť o cenovú ponuku