Vyberte si

akou formou chcete vytvoriť Váš e-shop?

Ako si vybrať?

Prvé, čo je dôležité premyslieť, je ako má Váš e-shop fungovať. Základom sú veci ako systém na pridávanie produktov, automatické e-amily, systém na správu objednávok, prehľady, nastavenia platieb a dopravy, editovateľnosť textov a obrázkov na stránkach, či jednoduchá editácia farebnej schémy stránky. Tieto funkcie nájdete aj v katalógových e-shopoch, teda si stačí prezrieť ponuku a ak sa Vám niektorý z dizajnov zapáči, môže byť do 3 dní spustený na Vašej doméne.

Ak požadujete funkcie ako napr. špecifický výpočet ceny (vizitky, nálepky, cena na m2, …), jazykové variácie, SEO optimalizácia,… to nenájdete v e-shope z katalógu, ale vo väčšine prípadov, si je možné tieto služby priobjednať a aj katalógový e-shop o nich rozšíriť.

Ak potrebujete grafiku stránky presne podľa svojho návrhu, resp. nepáči sa Vám ani jeden z grafických návrhov v katalógu, alebo ste náročnejší a chcete mať e-shop presne podľa seba, je potrebný e-shop na mieru.

V ponuke e-shopov na mieru nájdete aj ponuku balíčkov (najčastejšie požadovaných kombinácií) ktoré majú zvýhodnenú cenu, alebo možnosť vyžiadať si ponuku na mieru.

V neposlednom rade je potrebné si zvážiť aj rozpočet, keďže e-shop z katalógu je omnoho lacnejší ako e-shop na mieru.

Ak požadujete rýchle spustenie e-shopu, istou voľbou je e-shop z katalógu, ktorý bude spustený najneskôr do 3 dní. Realizácia e-shopu na mieru môže trvať od 2 dní do asi 1 mesiaca, je ale potrebné počítať s tým, že pred Vami budú v poradí klienti, ktorí si stránku objednali skôr  a o to sa váš termín posunie.

Pre overenie termínu, ale aj ak si nie ste istý výberom varianty, ktorá Vám bude vyhovovať ma neváhajte kontaktovať.

Čo je v cene?

E-shopy z katalógu majú vždy v popise uvedené funkcie, ktoré obsahujú. Po ich objednaní mi doručíte prihlasovacie údaje k doméne a web-hostingu a ja Vám najneskôr do 3 dní zriadim e-shop, ktorý ste si vybrali. V cene dostávate aj video-návod, ako e-shop obsluhovať a technickú podporu na 1 mesiac.

Pri e-shope na mieru sú pri odsúhlasení objednávky presne definavé funkcie e-shopu. Pri dodaní e-shopu dostávate video-školenie na jeho obsluhu a technickú podporu na 2 mesiace.

Táto stránka používa cookies, jej prehliadaním súhlasíte s ich použitím