Vyberte si

akou formou chcete vytvoriť Vašu web stránku?

Ako si vybrať?

Prvé, čo je dôležité premyslieť, je ako má Váša stránka fungovať. V katalógu nájtede rôzne stránky. Jenoduché jednostranové, či viacstranové prezentácie, web stránky s katalógmi produktov, galériami, referenciami, či slovnými hodnoteniami klientov, stačí si prezrieť ponuku a ak sa Vám niektorý z dizajnov a funkcií zapáči, môže byť do 3 dní spustený na Vašej doméne.

Ak Vám v niektorej z verzii chába len nejaká drobnosť, dá sa to k nej priobjednať, ale ak je vašim zámerom niečo veľmi odlišné, teda úplne iná funkcionaluta, alebo dizajn, alebo to jednoducho chcete mať pripravené na mieru presne podľa vašich predstáv, neváhajte a objednajte si web stránku na mieru

V ponuke web stránok na mieru nájdete aj ponuku balíčkov (najčastejšie požadovaných kombinácií) ktoré majú zvýhodnenú cenu, alebo možnosť vyžiadať si ponuku na mieru.

Potrebné je zvážiť aj rozpočet, aj keď sa na prvý pohľad zdá byť cena podobná, katalógová stránka má už od základných variánt viac funkcií, ako stránka na mieru v podobnej cene.

Ak požadujete rýchle spustenie web stránky, istou voľbou je web stránka z katalógu, ktorá bude spustená najneskôr do 3 dní. Realizácia web stránky na mieru môže trvať od 1 dňa do asi 1 mesiaca, je ale potrebné počítať s tým, že pred Vami budú v poradí klienti, ktorí si stránku objednali skôr a o to sa váš termín posunie.

Pre overenie termínu, ale aj ak si nie ste istý výberom varianty, ktorá Vám bude vyhovovať ma neváhajte kontaktovať.

Čo je v cene?

Web stránky z katalógu majú vždy v popise uvedené funkcie, ktoré obsahujú. Po ich objednaní mi doručíte prihlasovacie údaje k doméne a web-hostingu a ja Vám najneskôr do 3 dní zriadim web stráknu, ktorú ste si vybrali. V cene dostávate aj videonávod, ako vašu novú stránku obsluhovať a technickú podporu na 1 mesiac.

Pri web stránke na mieru sú pri odsúhlasení objednávky presne definavé jej funkcie. Pri dodaní web stránky dostávate video-školenie na jeho obsluhu a technickú podporu na 2 mesiace.

Táto stránka používa cookies, jej prehliadaním súhlasíte s ich použitím