Classic VPS S

9.99 /mesačne
Objednať
2v CPU
2GB RAM
80GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

Classic VPS M

19.99 /mesačne
Objednať
2v CPU
4GB RAM
120GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

Classic VPS L

TOP
29.99 /mesačne
Objednať
4v CPU
8GB RAM
160GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok
TOP

Classic VPS XL

44.99 /mesačne
Objednať
6v CPU
12GB RAM
240GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

VPS Plus S

24.99 /mesačne
Objednať
2v CPU
6GB RAM
80GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

VPS Plus M

39.99 /mesačne
Objednať
4v CPU
12GB RAM
120GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

VPS Plus L

TOP
49.99 /mesačne
Objednať
6v CPU
18GB RAM
160GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok
TOP

VPS Plus XL

69.99 /mesačne
Objednať
8v CPU
24GB RAM
240GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

Výhody virtuálneho servera

V porovnaní s detekovaným serverom zdieľa virtuálny server softvérové a hardvérové zdroje s inými operačnými systémami. Virtuálne servery sú bežné, pretože môžu poskytovať efektívnejšiu kontrolu zdrojov a sú nákladovo efektívne vďaka virtualizácii serverov.

Čo je virtuálny server?

Virtuálny server alebo virtuálny stroj - pojmy, ktoré sa tu používajú zameniteľne - je softvérová reprezentácia fyzického servera. Funkcia, ktorá abstrahuje CPU, pamäť, úložisko a sieťové zdroje od základného hardvéru a priraďuje ich k virtuálnym počítačom, sa nazýva hypervízor.

Prečo si vybrať virtuálny server

Vybrať si medzi klasickým hostingom a virtuálnym serverom nemusí byť jednoduchou voľbou. Ale ak sa nechcete obmedzovať limitmi, má virtuálny server viacero výhod. Virtuálne servery sú stabilné, rýchle a bezpečné. Virtuálne servery môžu poskytnúť rýchlejšiu službu v porovnaní z bežným hostingom.
Príklad: niektorí poskytovatelia hostingu predávajú serverový priestor veľkému množstvu klientov. To vedie k slabej spoľahlivosti, pomalšiemu (alebo pomalému) načítaniu a častým výpadkom. 
Podobne ako pri detekovanom serveri sú všetky zdroje vášho virtuálneho servera určené výhradne vám. Množstvo pamäte RAM a CPU je tiež oveľa väčšie ako to, čo ponúka zdieľaný hosting.
Vyšší výkon a kapacita zrýchľujú načítanie stránky, čo je rozhodujúci atribút pre vyhľadávací algoritmus. V neposlednom rade, to pomôže zlepšiť konverziu a tým opäť zvýšiť hodnotenie vo vyhľadávaní. 

Výhody pre Vás
Full SSD štruktúra

Zvýšte rýchlosť svojho webu pomocou SSD diskov a vyhradených zdrojov.

Možnosť správy serveru

Ak sa necítite na správu servera a riešenie technických problémov s ním spojených, priobjednajte si správu virtuálneho servera len za 35 EUR

Možnosť inštalácie PLESK

Ponukáme inštaláciu PLEK Obsidian - systému na jednoduchšiu správu serverov. Ak Vám linux robí problémy, toto je tá správna voľba pre Vás.

Frekventované otázky

V prípade, že si objednáte aj správu servera, Váš server bude zálohovaný v cene. V tomto prípade bude ale potrebné zakúpiť aj priestor na zálohovanie servera.

PLESK Obsidian je program na správu servera. Ak nie ste zdatný v linuxe, tento program Vám pomôže spravovať server, ak to chcete skúsiť sami.

Platba za virtuálne servery je možná výhradne mesačne.

Pre virtuálne servery, ktoré nemajú objednanú správu servera, nie je poskytovaný podpora.

Áno, pre objednanie servera s OS Windows, nás prosím kontaktujte. Príplatok za Windows server je 40€/mesiac.

Okrem parametrov, ktoré si môžete porovnať v ponuke, je potrebné zvážiť nasledovné. VIP hosting je umiestnený sa serveroch s NVMe SSD diskami, teda je rýchlejší, nemusíte platiť za správu servera a externý priestor na zálohovanie ,teda aj lacnejší. Teda v prípade, že nie ste profesionál, ktorý si chce server spravovať sám, upradnostnite VIP hosting.

Áno, správu v zmysle prvotné nastavenie, aktualizácia a zálohovanie poskytujeme v cene 35€/mesiac. Výkony nad rámec uvedeného sú započítavané v cene 25€/hod. Z tejto ceny dostáva zákazník zľavu, podľa úrovne zákazníka.

Portebujete poradiť?
Radi Vám pomôžeme so všetkými vašimi otázkami.

Napíšte nám