Virtuálny server S

10.00 /mesačne
Objednať
2v CPU
2GB RAM
80GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

Virtuálny server M

20.00 /mesačne
Objednať
2v CPU
4GB RAM
120GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

Virtuálny server L

TOP
30.00 /mesačne
Objednať
4v CPU
8GB RAM
160GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok
TOP

Virtuálny server XL

45.00 /mesačne
Objednať
6v CPU
12GB RAM
240GB SSD disk
1x IPV4
Viazanosť na 1 rok

Čo je virtuálny server?

Virtuálny server je server vytvorený pomocou virtualizácie, teda softvérovo. Na detekovanom servery sa pre tento server vyčlenia zdroje ako RAM CPU a priestor na disku. Tieto zdroje sú ďalej prístupné len pre projekty, ktoré na daný server pridelíte.

Prečo si vybrať virtuálny server

Ak vyberáte medzi web hostingom a virtuálnym serverom, je potrebné zvážiť najmä priestor na disku, aký plánujete využiť a akú návštevnosť predpokladáte na vašej stránke. V prípade, že potrebujete na web stránku nahrávať viac obsahu, napr. obrázkov, videí, produktov, alebo predpokladáte viac ako 3000 videní denne, je lepšie uprednostniť virtuálny server.

Ďalšími dôvodmi pre uprednostnenie virtuálneho servera pred klasickým web hostingom môže byť napr. možnosť mať na danom servery viac web stránok, alebo požiadavka na vyhradené zdroje, ak nechcete riskovať, že vaša stránka bude ovplyvňovaná inými stránkami na tom istom servery.

Detekované servery

Detekovaný server umožňuje firmám nastaviť IT prostredie podľa vašich potrieb a mať nad ním úplnú kontrolu. Sleboda SK vám ponúka spoľahlivosť a odbornosť  pre dedikované servery. Server pre váš projekt musí byť odolný a prispôsobený vašim projektom a potrebám. Získajte výhody vlastného servera a majte istotu, že iné webové stránkyneobmedzia zdroje CPU a RAM určené pre Váš projekt, alebo že zlé skripty spustené na inej webovej lokalite alebo prudké nárasty využitia šírky pásma nespomalia váš server.

Prečo si vybrať detekovaný server

Odpoveď na túto otázku zväčša nájdeme v porovnaní zdrojov. Ak Váš projekt potrebuje priestor na disku nad 240GB, alebo na pokrytie jeho návštevnosti je potrebných viac ako 12 GB RAM, vieme odpoveď hneď.

Iným dôvodom môžu byť napríklad nároky na rýchlosť stránky, nakoľko na našich detekovaných serveroch sú použité disky NVMe, ktoré sú asi 3,5x rýchlejšie ako SSD disky použité ja virtuálnych serveroch.

V každom prípade, ak potrebujete odborne poradiť,sme tu pre vás, kontaktujte nás a my vám radi poradíme.AMD R8 - 64 NVMe

TOP
180.00 /mesačne
Objednať
CPU - AMD Ryzen 7 PRO 3700 8 Jadier/16 Vláken x 3,6 GHz max. zvýšenie frekvencie 4,4 GHz
64GB RAM DDR4 ECC
960GB NVMe SSD
1x IPV4
TOP

AMD R12 - 128 NVMe

270.00 /mesačne
Objednať
CPU - AMD Ryzen 9 PRO 3900 12 Jadier/24 Vláken x 3,1 GHz max. zvýšenie frekvencie 4,3 GHz
128GB RAM DDR4 ECC
960GB NVMe SSD
1x IPV4

Servery AMD

Servery AMD boli špeciálne vyvinuté pre použitie v náročných IT prostrediach, v ktorých dokážu efektívne zvládať aj dynamicky sa meniace pracovné zaťaženia. A vďaka novej architektúre Zen2 môžete pracovať s vysokým jednovláknovým a výkonným viacvláknovým výkonom.

Okrem vysokovýkonného HDD úložiska si môžete vybrať aj možnosti SSD alebo extrémne rýchle NVMe. Môžete tiež ťažiť z funkcie Precision Boost, rýchlejšieho taktovania procesora a zvýšenej kapacity vyrovnávacej pamäte.

Procesory AMD sú vybavené najpokročilejšími bezpečnostnými funkciami na boj proti novým hrozbám a útokom z bočných kanálov. Platforma Security Processor (PSP) je zabudovaná do všetkých serverov AMD na zabezpečenie firmvéru pred útokmi za studena. Táto moderná technológia šifruje úložisko a izoluje dáta od rôznych hrozieb v rámci COS. To spoľahlivo ochráni vaše obchodné dáta.