O nás

Čomu sa venujeme?

Spoločnosť Sleboda web services sa venuje špeciálne službám spojeným s internetom. Medzi naše služby patrí poskytovanie web hostingu a správy web stránok, ako aj ich tvorba. V krátkom čase plánujeme pridať predprogramované web stránky na predaj a prenájom. V súčastnej dobe pripravujeme aj intornetové katalógy, ktoré Vám uľahčia vyhľadávanie na internete.



Ako to celé začalo?

Volám sa Lukáš Šleboda, som zakladateľom Sleboda web services.

S prípravou web stránok som začal pred viac ako 8 rokmi. V tej dobe som podnikal a pre svoj biznis som potreboval web stránku. Po skúsenostiach s joomlou som narazil na WordPress do ktorého som sa v momente zamiloval. Počas dlhej doby som WordPress skúmal a učil sa ako funguje. Neskôr som začal pripravovať web stránky pre mojich známych. Časom stránok pribúdalo a začalo mi to nahradzovať prácu, ktorej som už nemohol venovať toľko času.

Dnes pripravujem profesionálne riešenia pre svojich klientov. Dokážem priprať čokoľvek od jednoduchej prezentačnej web stránky, cez rôžne druhy e-shopov, po ťažké katalógové weby.

Neskôr som svojim klientom začal poskytovať web hosting, aby som dokázal zabezpečiť správny chod mnou vytvorených web stránok. 




Čo hovoria naši klienti?