O nás

História

Príbeh Sleboda SK sa začal v roku 2012, keď náš zakladateľ Lukáš objavil WordPress ako ideálne riešenie pre svoje podnikateľské potreby. Vďaka tomu sa vydal na cestu dlhodobého vzdelávania sa v tejto oblasti a popri učení sa nových techník a postupov vytvoril množstvo jedinečných projektov. Počas tvorby webových stránok sa náš tím rozrástol, vďaka čomu sme sa neustále zdokonaľovali v našom zameraní a tvorili lepšie a sofistikovanejšie riešenia pre klientov. Vedomosti získané pri tvorbe a optimalizácii stránok tak, aby z nich mali naši klienti čo najväčší efekt, posunula našu činnosť omnoho ďalej.

Súčasnosť

Cestou, na ktorej sa snažíme o čo najlepšie služby pre našich klientov, sa nám v praxi potvrdilo, že úspešní sú tí, ktorý plánujú a majú vopred premyslený každý krok. Tvorbe každej webovej stránky predchádza brandová a marketingová stratégia a analýza v oblasti SEO, aby sme už v tomto bode smerovali projekt k úspechu.

V súčasnosti tvoríme silné a rozpoznateľné značky a nastavujeme stratégie, ktoré zabezpečujú úspech v online svete. Od základných webových stránok až po komplexné online riešenia, naše služby pokrývajú všetko, čo moderný podnikateľ potrebuje na úspech vo svete digitálnych technológií. 

V našej histórii sú zakotvené hodnoty, ktoré dnes prenášame do našej práce – neustále sa učiť, stále sa zlepšovať, poskytovať kvalitu a usilovať sa o úspech našich klientov. Naše skúsenosti nám umožnili porozumieť výzvam, ktoré podnikanie prináša, a naučili nás, ako vytvárať účinné riešenia, ktoré pomáhajú našim klientom rásť a dosahovať ich ciele. A hoci naša cesta nebola vždy hladká, sme hrdí na to, kde sme teraz a tešíme sa na to, čo prinesie budúcnosť.

Náš tím
Lukáš

Lukáš

Zakladateľ a CEO
tvorba web stránok, správa serverov

Viktor

Viktor

Google partner
správa marketingových kampaní

Tina

Tina

Grafika, tvorba web stránok
emailing

Martin

Martin

SEO
linkbuilding