FAQ
Pošlite mi žiadosť o kontakt a ja Vám poviem, či to dokážem pripraviť a aká je cena.
V prípade ak spracovávate osobné údaje áno. Ak požadujete eshop, alebo Vás klienti majú mať možnosť kontaktovať pomocou formulára, alebo požadujete odosielanie newslatterov, tak určite áno.
Toto nezabezpečujem, ale viem Vám poradiť kde to môžete objednať kvalitné a lacno. GDPR vychádza 49€, obchodné podmienky podľa dohody.
Áno, platbu kartou zabezpečujem pomocou spoločnosti Besteron. Je k tomu nutná registrácia a schvaľovací proces, čo trvá asi 20 dní. Platba kartou je Besteronom spoplatnená podľa dohody s Vami za jednotlivé transakcie, nepožadujú žiadne fixné poplatky. U mňa implementácia tejto služby vychádza 50€.
Áno, v rámci tejto služby Vám viem pripraviť katalóg výrobkov, služieb, alebo rôzne druhy online katalógov.
Áno, sú 2 možnosti. Zdarma Vám implementujem google preklad, alebo preklad stránky nastavíme manuálne. Pomocou manuálneho nastavenia prekladu dosiahnete 100% správny preklad. Cena prípravy systému je 50 €/ jazyk, preklady nie sú v cene, ale pre mnoho jazykov Vám ich viem zabezpečiť.
Každá stránka je špecifická, preto Vám inštrukcie k tomu dám osobne. Štandardne je potrebné si zabezpečiť obrázky a texty na stránku. So všetkým potrebným Vám pomôžem.
Áno, v prípade, ak stránku, ktorú Vám vytvorím, alebo u mňa kúpite dáte do mojej správy, záruka Vám platí počas celej doby spolupráce.
Áno. Pri dojednaní správy webu po vytvorení, alebo kúpe web stránky má klient nárok na predĺženú záruku počas celej doby spolupráce, zľavu z ceny za úpravu web stránky. Pri väčších projektoch, tz. projektoch, ktorých cena presiahne 1500€ je možná zľava z ceny. Pre klientov, ktorým som vytvoril aspoň 3 web stránky, poskytujem na ďalšie projekty zľavu automaticky.
V cene služby nie je zabezpečenie textov, teda texty, ktoré chcete mať na web stránke, je potrebné dodať.
V cene služby nie je zabezpečenie obrázkov, teda obrázky, ktoré chcete mať na web stránke, je potrebné dodať. V prípade, ak obrázky, aké si predstavujete nemáte, resp. si ich nedokážete zabezpečiť, dokážem Vám poradiť grafika, ktorý Vám s tým pomôže.
Ak dodatočným servisom myslíte opravu chýb, ktoré na stránke nastanú, odpoveď nájdete v otázke ohľade záruky. Ak je dodatočným servisom myslená správa stránky v zmysle aktualizácia a zálohovanie a kompletná činnosť zabezpečujúca jej dlhodobé zdravie, poskytujem ho v rámci služby správa stránky z a poplatok 9,99€ mesačne, pričom v cene je aj web hosting ma mnou spravovanom serveri. Ak je touto otázkou myslené rozšírenie, či dodatočná úprava stránky na základe požiadavky, túto službu poskytujem za odplatu 19,99€ /hodina, pre klientov, ktorých web stránky spravujem je táto cena znížená na 9,99€/hodina. Pri obšírnejších zmenách v oboch prípadoch je možné sa dohodnúť na platbe za zmenu stránky.
Samozrejme, štandardnú 2 roky, alebo dlhodobú. Štandardná 2-ročná záruka je poskytovaná každému klientovi, jedinou podmienkou je servisná prehliadka po 12 mesiacoch od spustenia stránky. Záruka sa vzťahuje na chyby stránky spôsobené ňou samou a chyby, ktoré vzniknú pri bežnom používaní stránky. Nevzťahuje sa na chyby vzniknuté neodbornými zásahmi do stránky. Cena servisnej prehliadky je 50€. Dlhodobú záruku poskytujem klientom, ktorí správu svojej stránky vrátane jej umiestnenia zveria mne. V tomto prípade je záruka platná počas celej doby spolupráce.
Na podstránke web stránky na mieru je online kalkulačka, kde je možné cenu jednoducho zistiť, stačí si zakliknúť, čo požadujete. Pre záväznú cenovú ponuku mi prosím pošlite žiadosť o kontakt. Následne Vás kontaktujem a pripravím cenovú ponuku na vami požadovanú stránku.
Termín dodania je stále dohodnutý pri objednávke. Aktuálnu obsadenosť si viete skontrolovať v spodnej časti každej stránky.
Zaplatiť je možné online bankovými tlačidlami a kartou, alebo prevodom. Pri stránke na mieru platíte vopred zálohu 50%, zvyšnú sumu doplatíte po ukončení prác. Stránka bude nahratá na Vašu doménu po uhradení celej sumy.